Memoriál Františka Kašpara v požárním útoku – pozvánka

Sbor dobrovolných hasičů Bojetice pořádá dne 28. 5. 2011 od 9 hodin memoriál Františka Kašpara v požárním útoku mužů a žen. Volná soutěž je organizovaná a otevřená především pro všechny organizace z okrsků Dobrovice, Luštěnice, Semčice a Všejany, neodmítáme však ani účast družstev z jiných okrsků.

Soutěž začíná presentací družstev v 8 hodin. Nástup družstev v 8:45 hodin a samotné zahájení soutěže v 9 hodin. Soutěž žen bude zahájena po skončení soutěže mužů. Startovné je ve výši 150,- Kč společně s přihláškou,  na místě 200,- Kč a soutěžící jej zaplatí v den příjezdu při prezentaci. Přihláška může být písemná i telefonická do 25. 5. 2011 na adresu: Hložek Ladislav, Bojetice 80, 294 41 Dobrovice, tel.: 728 673 303, nebo na adresu Kašpar  Jan, Bojetice 79, 294 41 Dobrovice, tel.: 606 844 280.

 

Prosím v každém případě nás telefonicky  informujte do termínu  odevzdání přihlášek  o své účasti,   vzhledem k zajištění občerstvení na soutěž, a  především zda soutěž vůbec proběhne vzhledem k počtu přihlášených družstev.

 

Soutěž bude probíhat podle pravidel požárního sportu s povolením sportovních hadic. Start je z jedné startovní čáry z boku základny. Čas se bude měřit elektronicky. K soutěži budou použity vlastní proudnice s namátkovou kontrolou trysky. Dopravní vedení – muži dvě hadice „B“ a ženy dvě hadice „B“. Nádrž doplňována vodou po celou dobu pokusu. Nastartovaný stroj s přetlakovým ventilem nastaveným na 12 MPa.

 

Po skončení soutěže budou první tři družstva v každé kategorii mužů a kategorii žen odměněna věcnými cenami.

 

Pozvánku včetně přihlášky si můžete stáhnout v sekci Downloads – Ostatní, nebo z tohoto odkazu - Memoriál Františka Kašpara 2011 - pozvánka (335)

 

 


Žádné související články.

Both comments and pings are currently closed.

Komentáře jsou uzavřeny.