Výsledky okresní soutěže v požárním sportu 2011 OSH Mladá Boleslav

Výsledky okresní soutěže v požárním sportu Okresního sdružení hasičů Mladá Boleslav, které se konalo dne 4. 6. 2011 ve Dnebohu.

Za perfektně zorganizovanou soutěž patří dík všem pořadatelům nejen z místního SDH, bez jejichž obětavé práce by se soutěž nemohla uskutečnit, HZS Mladá Boleslav za odvoz překážek a všem rozhodčím za dobrý výkon, kterým přispěli k hladkému průběhu soutěže.

 

 

 

Výsledky okresní soutěže v kategorii Muži

 

Požární útok

SDH čas pořadí
Dneboh 24,95 1
Obrubce 27,25 2
Škoda Auto 27,97 3
Chudíř 32,57 4
Kosořice 34,63 5
Bojetice 34,81 6
Ledce 37,05 7
Břehy-dorost 38,04 8
Chotětov 41,42 9

 

 

Štafeta 4 x 100 m

SDH čas pořadí
Dneboh 69,41 1
Břehy-dorost 74,99 2
Obrubce 75,06 3
Škoda Auto 80,54 4
Chudíř 83,71 5
Chotětov 85,56 6
Bojetice 88,76 7
Ledce 89,12 8
Kosořice NP 9

 

 

Běh na 100 m

SDH čas pořadí
Dneboh 78,26 1
Břehy-dorost 86,27 2
Obrubce 91,22 3
Škoda Auto 91,3 4
Kosořice 91,66 5
Bojetice 94,02 6
Chudíř 107,95 7
Ledce 126,39 8
Chotětov 127,32 9

 

 

Celkové pořadí

SDH počet bodů pořadí
Dneboh 3 1
Obrubce 8 2
Škoda Auto 11 3
Břehy-dorost 12 4
Chudíř 16 5
Kosořice 19 6
Bojetice 19 7
Ledce 23 8
Chotětov 24 9

 

 

Výsledky okresní soutěže v kategorii Ženy

 

Požární útok

SDH čas pořadí
Břehy 25,53 1
Kosořice 32,12 2
Chudíř 41,14 3
Plazy 53,17 4

 

 

Štafeta 4 x 100 m

SDH čas pořadí
Břehy 77,3 1
Kosořice 87,37 2
Chudíř 97,35 3
Plazy 113,23 4

 

 

Běh na 100 m

SDH čas pořadí
Břehy 86,89 1
Chudíř 99,22 2
Plazy 107,09 3
Kosořice 108,22 4

 

 

Celkové pořadí

SDH počet bodů pořadí
Břehy 3 1
Kosořice 8 2
Chudíř 8 3
Plazy 11 4

 

 

Výsledky běhu na 100 m jednotlivců v kategorii Muži

 

Pořadí Jméno SDH Výsledný čas
1 Hlůže Milan Dneboh 19,02
2 Šťastný Martin Dneboh 19,41
3 Repš Václav Obrubce 19,52
4 Rylich Vojtěch Dneboh 19,77
5 Cerman Jiří Kosořice 19,98
6 Bursa Aleš Dneboh 20,06
7 Šrytr Josef Dneboh 20,26
8 Čečelský Jakub Dneboh 20,46
9 Holas Jakub Dneboh 20,79
10 Bureš Libor ml. Škoda Auto 20,95
11 Bondar Andriy Břehy-dorost 20,96
12 Mužák Aleš Dneboh 21,32
13 Vávra David Břehy-dorost 21,38
14 Šimek Stanislav Břehy-dorost 21,79
15 Jirčák Ondřej Břehy-dorost 22,14
16 Janoušek Jaroslav Břehy-dorost 22,16
17 Bešík Milan Kosořice 22,40
18 Zveřina Radek Bojetice 22,49
19 Štěcha Jiří Kosořice 22,64
20 Kašpar Jan Bojetice 22,71
21 Tůma Milan Škoda Auto 23,37
22 Saidl Tomáš Škoda Auto 23,47
23 Čapek Tomáš Škoda Auto 23,51
24 Grus Tomáš Chudíř 23,62
25 Sobotka Radek Obrubce 23,65
26 Král Miroslav Obrubce 23,66
27 Koutek Martin Chudíř 23,77
28 Mikeš Jaroslav Obrubce 24,39
29 Bartoň František Bojetice 24,40
30 Grus Lukáš Bojetice 24,42
31 Stehlík Petr Obrubce 24,71
32 Forejt Zdeněk Chudíř 24,75
33 Koštíř Jaroslav Škoda Auto 26,15
34 Stránský Jiří Kosořice 26,64
35 Hataš Matěj Břehy-dorost 27,34
36 Fuksa Jan Ledce 27,39
37 Poslušný Leoš Chotětov 27,98
38 Prokorát Josef Břehy-dorost 28,22
39 Svoboda Pavel Škoda Auto 28,69
40 Urban Jan Chotětov 29,06
41 Danda Martin Bojetice 30,06
42 Kolda Jaroslav Chotětov 31,63
43 Hůlka Stanislav Ledce 31,71
44 Fuksa Petr Ledce 32,07
45 Šifta Václav Ledce 35,22
46 Melčák Petr Chudíř 35,81
47 Beran Kamil Chotětov 38,65
48 Fuksa Jakub Ledce 41,58
49 Forejt Jaromír Chudíř NP
49 Míšek Tomáš Bojetice NP
49 Vitmajer Vladimír Obrubce NP
49 Pokorný Karel Ledce NP
49 Šulc Martin Chotětov NP

 

 

Výsledky běhu na 100 m jednotlivců v kategorii Ženy

 

Pořadí Jméno SDH Výsledný čas
1 Černá Veronika Břehy 20,78
2 Vávrová Lucie Břehy 20,83
3 Prokurátová Hana Břehy 21,91
4 Staňková Anna Chudíř 22,96
5 Šeflová Hana Břehy 23,37
6 Hatašová Anežka Břehy 23,56
7 Duongová Zuzana Plazy 23,97
8 Hromasová Jana Chudíř 24,08
9 Bártová Alena Břehy 24,72
10 Loupová Hana Břehy 24,81
11 Halasová Agáta Kosořice 25,21
12 Burešová Irena Kosořice 25,94
13 Hložková Alena Chudíř 25,96
14 Ludvíková Denisa Plazy 26,12
15 Suchá Bára Chudíř 26,22
16 Kmínková Kateřina Břehy 26,23
17 Bednářová Nikola Kosořice 27,33
18 Tůmová Alena Plazy 28,32
19 Staňková Šarka Chudíř 28,54
20 Průšková Romana Plazy 28,68
21 Gruszová Michala Plazy 29,01
22 Jonášová Denisa Plazy 29,69
23 Bešíková Lucie Kosořice 29,74
24 Vaňousková Lenka Plazy 31,12

 
 

Výsledky okresní soutěže v kategorii Dorostenci

 

Běh na 100 m

Jméno čas pořadí
Grus Tomáš 23,62 1
Koutek Martin 23,77 2
Forejt Zdeněk 24,75 3

 

 

Dvojboj

Jméno čas pořadí
Forejt Zdeněk 18,68 1
Koutek Martin 18,84 2
Grus Tomáš 19,53 3

 

 

Test

Jméno tr. Bodů pořadí
Koutek Martin 0 1
Forejt Zdeněk 0 1
Grus Tomáš 1 3

 

 

Celkové pořadí

Jméno počet bodů pořadí
Koutek Martin 5 1
Forejt Zdeněk 5 2
Grus Tomáš 7 3

 

 

Výsledky okresní soutěže v kategorii Dorostenky

 

Běh na 100 m

Jméno čas pořadí
Staňková Anna 22,96 1
Suchá Barbora 26,22 2

 

 

Dvojboj

Jméno čas pořadí
Staňková Anna 21,37 1
Suchá Barbora 23,34 2

 

 

Test

Jméno tr. Bodů pořadí
Staňková Anna 0 1
Suchá Barbora 0 1

 

 

Celkové pořadí

Jméno počet bodů pořadí
Staňková Anna 3 1
Suchá Barbora 5 2

 

 

 



Související články:

  1. Směrnice soutěže Boleslavský pohár v požárním útoku 2018
  2. SHROMÁŽDĚNÍ PŘEDSTAVITELŮ/starostů SDH/ SBORŮ DOBROVOLNÝCH HASIČŮ OKRESU MLADÁ BOLESLAV
Both comments and pings are currently closed.

Komentáře jsou uzavřeny.