Oslavy 130. let od založení SDH Obruby

Hasiči v Obrubech si Vás všechny dovolují pozvat na oslavy 130. výročí založení sboru v Obrubech, které se budou konat dne 22.6.2013 v Obrubech v areálu firmy Berger, poblíž místního rybníka Pískovna. Nad celou oslavou převzal záštitu senátor za Mladoboleslavsko a Turnovsko pan PhDr. Jaromír Jermář, který bude přítomen na oslavách jako čestný host. Dalším významným hostem, který se oslav zúčastní, by měl být hejtman Středočeského kraje pan MVDr. Josef Řihák.

Co pro vás máme připraveno:

Vystavení historické a součastné techniky a její ukázky, vystoupení mažoretek, kynologů, modelářů letadel, ukázka požárního útoku od přípravky až po starou gardu žen, ukázka techniky HZS Mladá Boleslav, dechová hudba, pro děti je zajištěn doprovodný program, síň tradic SDH Obruby, udělování vyznamenání zasloužilým a činným členům sboru, vystoupení lidové zábavy, večerní zábava od 18.00 hod. Hlavní kapela Kočky neberem. Samozřejmě nebude chybět výborné občerstvení v podobě uzené grilované kýty, grilovaných klobás, domácích langošů a koláčů, točeného piva. Mnoho dalšího je pro vás připraveno, proto neváhejte dorazit do Obrub na slavnosti místního hasičského sboru.

Sraz všech účastníků je u hasičské zbrojnice v 8.30 hod. Následuje průvod obcí s Kyzivátovou hudbou z Libáně. Slavnostní zahájení je v 10.30 hod v místě konání. K dostání budou upomínkové předměty vyrobené k této příležitosti.

Změna programu vyhrazena.

 

Za pořadatele se na vaši účast těší

Pavel Sedláček

Starosta SDH Obruby

 

 

 

Žádné související články.

Both comments and pings are currently closed.

Komentáře jsou uzavřeny.