Kalendář akcí 2020

 

Březen
07.03.2020 Kosmonosy – školení preventistů
14.03.2020 Dobrovice – štafeta dvojic, uzlování PLAMEN                 ODLOŽENO!!!
21.03.2020 Jablonec – Jablonecká hala – st. děti ČP – běh na 60 m ODLOŽENO NA ŘÍJEN!!!
22.03.2020 Jablonec – Jablonecká hala – ml. děti ČP – běh na 60 m ODLOŽENO NA ŘÍJEN!!!
28.03.2020 Jablonec – Jablonecká hala – dorost Běh na 100 m      ODLOŽENO NA ŘÍJEN!!!
29.03.2020 Jablonec – Jablonecká hala – dospělí Běh na 100 m                ODLOŽENO NA ŘÍJEN!!! 
Duben
25.04.2020 Mnichovo Hradiště – štafety PLAMEN
Květen
02.05.2020 Nová Ves u Bakova Memoriál p. Průška
09.05.2020 Dlouhá Lhota Boleslavský pohár M+Ž+D
09.05.2020 Krásná Ves FIRE NIGHT CUP
16.05.2020 Škodějov FIRE NIGHT CUP
16.05.2020 Kosmonosy Jizerská liga
17.05.2020 Radimovice Jizerská liga
23.05.2020 Borovice Jizerská liga
24.05.2020 Kosmonosy Boleslavský pohár D
30.05.2020 Mříčná Jizerská liga
30.05.2020   ? -  PS Okres MB
30.05.2020 Bítouchov – Bítouchovské nasávání M+Ž+D
31.05.2020 Libuň Jizerská liga
31.05.2020   ? – útoky PLAMEN
Červen
06.06.2020 Březovice Memoriál p. Husičky
06.06.2020 Sychrov Jizerská liga
06.06.2020 Jeřmanice FIRE NIGHT CUP
13.06.2020 Bechov Boleslavský pohár M+Ž+D
13.06.2020 Velké Hamry FIRE NIGHT CUP
20.06.2020 Chotětov Boleslavský pohár M+Ž+D
20.06.2020 Frýdštejn FIRE NIGHT CUP
20.06.2020 Dobšín/Kamenice – netradiční PÚ
20.06.2020 Hrdlořezy – Oslavy 135 let M+Ž+D
26.06.2020 Vesec FIRE NIGHT CUP
27.06.2020 Chotětov – Oslavy 120 let
27.06.2020 Bakov – noční soutěž
Červenec
11.07.2020 Dubenec Jizerská liga
11.07.2020 Raspenava FIRE NIGHT CUP
Srpen
01.08.2020 Bechov – Hodgepodge
08.08.2020 Krásná Ves Jizerská liga
09.08.2020 Břehy Jizerská liga
15.08.2020 Dalešice FIRE NIGHT CUP
22.08.2020 Sukorady Boleslavský pohár M+Ž
22.08.2020 Bukovno FIRE NIGHT CUP
29.08.2020 Bakov Boleslavský pohár M+Ž
Září
05.09.2020 Březno – Židněves Boleslavský pohár M+Ž+D
05.09.2020 Jirkov Jizerská liga
06.09.2020 Dneboh Jizerská liga
12.09.2020 Kosořice Boleslavský pohár M+Ž+D
13.09.2020 Košťálov Jizerská liga
19.09.2020 Chotětov Boleslavský pohár D
19.09.2020 Malá Skála Jizerská liga
20.09.2020 Huť Jizerská liga
26.09.2020 Benešov u Semil Jizerská liga
 26.09.2020 Plazy – běh na 60 m s překážkami Memoriál p. Tůmy
Říjen
10.10.2020 Bojetice – ZPV PLAMEN
24.10.2020 Vyhlášení Boleslavský pohár M+Ž
31.10.2020 Praha – Memoriál M. Habadové – st. děti ČP – běh na 60 m
Listopad
01.11.2020 Praha – Memoriál M. Habadové – ml. děti ČP – běh na 60 m
06.11.2020 Vyhlášení Jizerská liga