Kalendář akcí 2019

Únor
16.2.2019 Dobrovice  – uzlování + štafeta požárních dvojic
23.2.2019 Kosmonosy cyklika rozhodčí
Duben
6.4.2019 Jablonecká hala dorost
7.4.2019 Jablonecká hala dospělí
27.4.2019 Plamen štafety Mladá Boleslav 6.ZŠ
Květen
4.5.2019 Memoriál p. Průška Nová Ves u Bakova
11.05.2019 Dlouhá Lhota Boleslavský pohár M + Ž
11.05.2019 Dlouhá Lhota Boleslavský pohár Děti
11.5.2019 Krásná Ves Jizerská liga
11.5.2019 Krásná Ves okres MB FIRE NIGHT CUP
12.5.2019 Velké Hamry Jizerská liga
14.5.2019 Velká cena GŘ HZSČR – Dneboh
18.5.2019 Kosmonosy Jizerská liga
18.5.2019 Velký Třebešov Východočeská liga
18.5.2019 Škodějov FIRE NIGHT CUP
18.5.2019 Štrbice TP Krušnohorská liga
19.5.2019 Radimovice Jizerská liga
19.5.2019 Lhenice TP Krušnohorská liga
25.5.2019 Mříčná Jizerská liga
25.5.2019 Bechov Boleslavský pohár M + Ž
25.5.2019 Bechov Boleslavský pohár Děti
25.5.2019 Zbiroh Tatrování
26.5.2019 Libuň Jizerská liga
Červen
1.6.2019 Horní Třešťovec Východočeská liga
1.6.2019 Jeřmanice okres LI FIRE NIGHT CUP
1.6.2019 Nové Dvory LT Krušnohorská liga
1.6.2019 Okres MB – PS – Kochánky
1.6.2019 Memoriál J. Husičky – Březovice
2.6.2019 Bystřec Východočeská liga
2.6.2019 Okres MB – Plamen – Kochánky 
8.6.2019 Sychrov Jizerská liga
8.6.2019 Trnov Východočeská liga
8.6.2019 Velké Hamry okres JN FIRE NIGHT CUP
9.6.2019 Kosmonosy Boleslavský pohár Děti
15 – 16.6.2019 Kraj – PS  – Kutná Hora
15.6.2019 Zderaz Extraliga
15.6.2019 Frýdštejn okres JN FIRE NIGHT CUP
15.6.2019 GroBolbersdorf Krušnohorská liga
16.06.2019 Chotětov Boleslavský pohár M + Ž
16.06.2019 Chotětov Boleslavský pohár Děti
16.6.2019 Moravany Extraliga
21.6 – 23.6.2019 Kraj – Plamen Mladá Boleslav
21.6.2019 Vesec pod Kozákovem FIRE NIGHT CUP
22.6.2019 Stará Říše Extraliga
23.6.2019 Krasonice Extraliga
29.6.2019 Dubenec Jizerská liga
29.6.2019 Dubenec Východočeská liga
29.6.2019 Jimlín LN Krušnohorská liga
29.6.2019 Bakov nad Jizerou noční koupaliště
30.6.2019 Nepomuky Východočeská liga
30.6.2019 Podsedice Krušnohorská liga
Červenec
5.7.2019 Roudnice Východočeská liga
5.7.2019 Slavětín Krušnohorská liga
6.7.2019 Plumlov Extraliga
6.7.2019 Raspenava okres LI FIRE NIGHT CUP
8.7.2019 Radíkov Extraliga
13.7.2019 Petrovice Extraliga
13.7.2019 Černčice Krušnohorská liga
14.7.2019 Olšovec Extraliga
20.7.2019 Borovice Jizerská liga
27.7.2019 Letohrad-Kunčice Východočeská liga
27.7.2019 Letohrad-Kunčice Extraliga
28.7.2019 Letohrad-Orlice Východočeská liga
28.7.2019 Letohrad-Orlice Extraliga
Srpen
10.8.2019 Zahorčice Extraliga
10.8.2019 Dalešice FIRE NIGHT CUP
11.8.2019 Chlum Extraliga
17.8.2019 Jirkov Jizerská liga
17.8.2019 Roudný okres JN FIRE NIGHT CUP
17.8.2019 Sukorady Boleslavský pohár M + Ž
18.8.2019 Dneboh Jizerská liga
24.8.2019 Myštěves Východočeská liga
24.8.2019 Myštěves Extraliga
24.8.2019 Kosořice- finále FIRE NIGHT CUP
24.8.2019 Bakov Boleslavský pohár M + Ž
25.8.2019 Pšánky Východočeská liga
25.8.2019 Pšánky Extraliga
Září
5.9.2019 Mistrovství ČR v TFA HZS ČR
7.9.2019 Velichovky Východočeská liga
7.9.2019 Březno-Židněves Boleslavský pohár M + Ž
7.9.2019 Březno-Židněves Boleslavský pohár Děti
7.9.2019 Duchcov TP Krušnohorská liga
14.9.2019 Huť Jizerská liga
14.9.2019 Kosořice Boleslavský pohár M + Ž
14.9.2019 Kosořice Boleslavský pohár Děti
15.9.2019 Košťálov Jizerská liga
15.9.2019 Předonin Krušnohorská liga
21.9.2019 Benešov u Semil Jizerská liga
21.9.2019 Chotětov Boleslavský pohár Děti
22.9.2019 Malá Skála Jizerská liga
28.9.2019 Mistrovství ČR v CTIF Dvůr Králové
28.9.2019 Memoriál p. Tůmy Plazy
Listopad
2.11.2019 Slavnostní vyhlášení Východočeská liga
8.11.2019 Celkové vyhlášení Jizerská liga
29 – 30.6.2019 Mistroství ČR Plamen a Dorost - 
30.8 – 1.9.2019 Mistroství ČR  v PS – Ústí nad labem
 Vyhlášení BP – M+Ž Dlouhá Lhota
Branný závod Plamen OSHMB - 
Bitouchovské nasávání – Bitouchov
Netradiční požární útok Dobšín Kamenice