Kalendář hasičských akcí 2018

2018

 

Leden

Únor

          17. 2. 2018         Dobrovice Plamen uzlování + štafeta dvojic

 

Březen

 

3. 3. 2018

Halová soutěž ve výstupu na cvičnou věž s místem konání Příbram (Středočeský kraj)

 

4. 3. 2018

Halová soutěž ve výstupu na cvičnou věž dorostu s místem konání Příbram (Středočeský kraj)

 

4. 3. 2018

Hradecký pohár v disciplínách CTIF (Halová soutěž CTIF)

 

17. 3. 2018

Kosmonosy školení preventistů

 

17. 3. 2018

 I. kolo ČHP – pořádá SDH Ostrava – Michálkovice, místo Ostrava

 

18. 3. 2018

Moravskoslezský pohár v disciplínách CTIF (Halová soutěž CTIF)

 

24. 3. – 25. 3. 2018

 Jablonecká hala Mladých hasičů – pořádá OSH Jablonec nad Nisou, místo Jablonec nad Nisou ČHP

 

 

 

Duben

7. 4. 2018

 Hala Jablonec nad Nisou – muži, ženy – pořádá OSH Jablonec nad Nisou (kraj Liberecký)

 

8. 4. 2018

 Hala Jablonec nad Nisou – soutěž dorostu – pořádá OSH Jablonec nad Nisou (kraj Liberecký)

 

14. 4. 2018

 Vlčnovský pohár v disciplínách CTIF

 

19. 4. – 20. 4. 2018

Středoškolské MČR v PS s místem konání Pardubice (Pardubický kraj)

 

25. 4. – 26. 4. 2018

Akademické mistrovství ČR v požárním sportu s místem konání Ostrava (Moravskoslezský kraj)

 

28. 4. 2018

Plamen štafety Mladá Boleslav 6.ZŠ

 

 

 

Květen

 

1. 5. 2018

Visegradský pohár – mezinárodní soutěž družstev i jednotlivců dorostu v PS

 

5. 5. 2018

Myštěves Podkozákovská liga

 

5. 5. 2018

Dalešice FIRE NIGHT CUP

 

5. 5. 2018

Memoriál p. Průška Nová Ves u Bakova

 

5. 5. 2018

Pražský pohár v disciplínách CTIF

 

6. 5. 2018

 Jaroměř – Hřibojedská stovka – pořádá SDH Hřibojedy 100 m s překážkami ČP 2018

 

12. 5. 2018

Krásná Ves Jizerská liga

 

12. 5. 2018

Svijany Podkozákovská liga

 

12. 5. 2018

Lhenice TP Krušnohorská liga

 

12. 5. 2018

Dlouhá Lhota Boleslavský pohár M + Ž + D

 

19.5. – 21. 5. 2018

IDET Veletrh PO Brno

 

19. 5. 2018

Kosmonosy Jizerská liga

 

19. 5. 2018

Rohovládova Bělá Východočeská liga

 

19. 5. 2018

Cetenov Podkozákovská liga

 

19. 5. 2018

Škodějov FIRE NIGHT CUP

 

20. 5. 2018

Radimovice Jizerská liga

 

20. 5. 2018

Štrbice TP Krušnohorská liga

 

26. 5. 2018

Mříčná Jizerská liga

 

26. 5. 2018

Klášterec n Ohří Krušnohorská liga

 

26. 5. 2018

Okres MB – PS – Březno

 

26. 5. 2018

Ostrava – Poruba stovka – pořádá SDH Nová Ves 100 m s překážkami ČP 2018

 

27. 5. 2018

Libuň Jizerská liga

 

27. 5. 2018

Okres MB – Plamen – Březno

 

Červen 

1. 6. 2018

Nové Dvory LT Krušnohorská liga

 

2. 6. 2018

Horní Třešťovec Východočeská liga

 

2. 6. 2018

Jeřmanice Podkozákovská liga

 

2. 6. 2018

Memoriál J. Husičky – Březovice

 

3. 6. 2018

Bystřec Východočeská liga

 

7. 6.2 018

Velká cena GŘ HZSČR – Dneboh

 

9. 6. 2018

Sychrov Jizerská liga

 

9. 6. 2018

Příšovice Podkozákovská liga

 

9. 6. 2018

Velké Hamry okres JN FIRE NIGHT CUP

 

10. 6. 2018

Kosmonosy Boleslavský pohár D

 

14. 6. 2018

 TFA MH Dubno s místem konání Příbram (Středočeský kraj)

 

15.6 – 17. 6. 2018

Kraj – Plamen Vlašim

 

16. 6. 2018

Moravany Extraliga

 

16. 6. 2018

Frýdštejn okres JN FIRE NIGHT CUP

 

16. 6. 2018

Chotětov Boleslavský pohár M + Ž + D

 

16. 6. 2018

Netradiční požární útok Dobšín_Kamenice

 

17. 6. 2018

Velké Hamry Jizerská liga

 

17. 6. 2018

Zderaz Extraliga

 

22. 6. 2018

Vesec pod Kozákovem FIRE NIGHT CUP

 

23. 6. 2018

Stará Říše Extraliga

 

23.6 -24. 6. 2018

Kraj – PS  – Kladno

 

24. 6. 2018

Radíkov Extraliga

 

30. 6. 2018

Nepomuky Východočeská liga

 

 

 

 

 

Červenec

1.7 – 6. 7. 2018

Mistroství ČR Plamen a Dorost – Plzeň

 

5. 7. 2018

Trnov Východočeská liga

 

6. 7. 2018

Roudnice Východočeská liga

 

7. 7. 2018

Velké Hoštice Extraliga

 

7. 7. 2018

Košťálov Podkozákovská liga

 

7. 7. 2018

Raspenava okres LI FIRE NIGHT CUP

 

8. 7. 2018

Olšovec Extraliga

 

14. 7. 2018

Velichovky Východočeská liga

 

14. 7. 2018

Smidary Podkozákovská liga

 

14. 7. 2018

Krásná Ves okres MB FIRE NIGHT CUP

 

14. 7. 2018

Černčice LN Krušnohorská liga

 

15. 7. 2018

Podsedice Krušnohorská liga

 

21. 7. 2018

Brodeslavy Extraliga

 

21. 7. 2018

Podmoklice Podkozákovská liga

 

22. 7. 2018

Záhorčice Extraliga

 

28. 7. 2018

Letohrad-Orlice Východočeská liga

 

28. 7. 2018

Orlice Extraliga

 

28. 7. 2018

Nová Ves u Chrastavy Podkozákovská liga

 

28. 7. 2018

Bludovská stovka Bludov – pořádá SDH Bludov 100 m s překážkami ČP 2018

 

29. 7. 2018

Letohrad-Kunčice Východočeská liga

 

29. 7. 2018

Kunčice Extraliga

 

 

Srpen

4. 8. 2018

Jimlín LN Krušnohorská liga

 

11. 8. 2018

Chotěmice Extraliga

 

11. 8. 2018

Jílové u Držkova Podkozákovská liga

 

11. 8. 2018

 Večerní stovka Kamenec – pořádá SDH Kamenec u Poličky 100 m s překážkami ČP 2018

 

12. 8. 2018

Chlum Extraliga

 

17. 8 – 18. 8. 2018

Pyrocar Přibyslav

 

18. 8. 2018

Huť Jizerská liga

 

18. 8. 2018

Mělník Krušnohorská liga

 

18. 8. 2018

Sukorady Boleslavský pohár M + Ž

 

19. 8. 2018

Dneboh Jizerská liga

 

24. 8 – 26. 8. 2018

Mistroství ČR  v PS Liberec

 

25. 8. 2018

Kosořice FIRE NIGHT CUP

 

25. 8. 2018

Bakov Boleslavský pohár M + Ž

 

 

 

Září

         1. 9 . 2018          Bítouchovské nasávání – Bítouchov

1. 9. 2018

Petrovice Extraliga

 

1. 9. 2018

Krajská soutěž v TFA – Kosmonosy

 

2. 9. 2018

Myštěves Východočeská liga

 

2. 9. 2018

Myštěves Extraliga

 

8. 9. 2018

Pšánky Východočeská liga

 

8. 9. 2018

Březno-Židněves Boleslavský pohár M + Ž + D

 

8. 9. 2018

O pohár města Velké Meziříčí v disciplínách CTIF

 

9. 9. 2018

Jirkov Jizerská liga

 

15. 9. 2018

Borovice Jizerská liga

 

15. 9. 2018

Kosořice Boleslavský pohár M + Ž + D

 

16. 9. 2018

Košťálov Jizerská liga

 

19. 9. – 20. 9. 2018

Mistrovství ČR – vyprošťování Chrudim

 

22. 9. 2018

Benešov u Semil Jizerská liga

 

22. 9. 2018

Srbice TP Krušnohorská liga

 

22. 9. 2018

Chotětov Boleslavský pohár D

 

 

 

23. 9. 2018

Duchcov TP Krušnohorská liga

 

28. 9. 2018

Mistrovství ČR – CTIF Dvůr Králové

 

28. 9. 2018

Memoriál p. Tůmy Plazy

      29. 9. 2018         Ploukonice                                                         Podkozáková liga

 

 

Říjen

6. 10. 2018

Mistroství ČR TFA   Domažlice

 

13. 10. 2018

Branný závod Plamen OSHMB

 

27. 10. 2018

 vyhlášení BP – M+Ž Dlouhá Lhota

 

 

Listopad

 10. 11. – 11. 11. 2018      Memoriál Marty Habadové – pořádá MSH hl. m. Prahy, místo Praha ČHP

24. 11. 2018            FINÁLE ČHP – Ostravsko-beskydské šedesátky – pořádá SDH Ostrava –           Michálkovice a SDH Dolní Bečva, místo Ostrava

 

Prosinec

 

 

 Máte-li zájem umístit svou soutěž nebo jinou akci do tohoto kalendáře, kontaktujte kancelář OSH Mladá Boleslav, pokusíme se vám vyhovět co nejdříve.