Posts Tagged ‘dobrovická televize’

Reportáže ze zimního tábora 2012 v internetové televizi

I letos vyráží  kamera DTV s mladými hasiči na zimní tábor do Poniklé. Od 3. – 9. 3. 2012 tak budete mít možnost každý den sledovat, jak se mladí hasiči  v penzionu Homole a jeho okolí mají . Dobrovická internetová televize vysílá na adrese http://tv.tycom.cz/

Přímý přenos z II. kola hry plamen 2011-2012 v internetové televizi

V sobotu 18. 2. 2012 proběhne v sokolovně v Dobrovici II. kolo hry Plamen společně s memoriálem Bořivoje Buriánka v uzlování. Přímý přenos z této soutěže budete moci sledovat od 9 hodin v Dobrovické internetové televizi, vysílající na adrese www.tv.tycom.cz .

Přímý přenos z memoriálu Jana Aulického

V sobotu 30. 4. 2011 uspořádá Sbor dobrovolných hasičů Bukovno Memoriál Jana Aulického v požárním útoku a Dobrovická internetová televize tv.tycom.cz přinese z tohoto závodu přímý přenos. Jde o první z významnějších soutěží našeho okresu a je možné očekávat velkou účast zejména z řad soutěžících Boleslavského poháru, což by mohlo mnohé napovědět o ambicích na [...]

Televizní reportáže ze zimního tábora

Dobrovická televize tv.tycom.cz pro Vás připravila pravidelné reportáže ze zimního hasičského tábora. V archivu televize si můžete vybrat jakoukoliv reportáž a sledovat, jak si vaše ratolest na táboře užívá.

Přímý přenos z II. kola hry plamen v internetové televizi

V sobotu 19. 2. 2011 proběhne v sokolovně v Dobrovici II. kolo hry Plamen společně s memoriálem Bořivoje Buriánka v uzlování. Přímý přenos z této soutěže budete moci sledovat v Dobrovické internetové televizi, vysílající na adrese www.tv.tycom.cz .