Posts Tagged ‘výcvik’

Zdroj log - OSH Organizace

Odborná příprava

OSH Mladá Boleslav, Rada represe připravila pro zájemce  odbornou přípravu s praktickými úlohami. Celá akce se uskutečnila 15. dubna. Jednotlivá stanoviště byla připravena v Kamenici a blízkém okolí. Zajímavá byly i zvolená témata: informace z oblasti letectví (zejména z letiště Mnichovo Hradiště), slaňování v nepřístupném terénu, vyhledávání pacienta ve skalnatém terénu a jeho transport, dálková [...]

Zdroj log - OSH Organizace

Proškolení preventisté

V sobotu 7. března 2020 se uskutečnilo na zbrojnici v Kosmonosech školení preventistů našeho okresu. Akce se zúčastnilo 33 zájemců a 3 lektoři. Po úspěšně absolvovaném testu získalo nebo obhájilo 8 zúčastněných odbornost „Preventista    2. stupně“ a 25 nově zúčastněných získalo odbornost „Preventista 3. stupně“. Všichni účastníci obdrželi „Osvědčení“ o způsobilosti vykonávat tuto funkci [...]

Školení velitelů a strojníků SDH – pozvánka

OSH Mladá Boleslav – Rada velitelů si Vás dovoluje pozvat na školení velitelů a strojníků SDH.   Datum konání: 12. 4. 2014 Místo konání: restaurace Slunečno a okolí, Kamenice Zahájení: od 9:00 hod. Toto školení je určeno především pro velitele a strojníky, kteří nejsou zařazeni v JPO. V případě zájmu je však možná účast i [...]

hasicska_noc_2013_pozvanka

VI. Hasičská noc pod Ještědem 2013 – pozvánka

ČHJ – Hasičský sbor Podještědí Vás zve na VI. ročník Hasičské noci pod Ještědem, která odstartuje ve Zdislavě a to 5.října 2013 v 17 hodin. V článku naleznete povídání o Hasičské noci a plakát.

1. netradiční hasičská soutěž Bojetice 2012

SDH Bojetice Vás zve na netradiční hasičskou soutěž v požárním sportu mužů a žen - Memoriál Františka Kašpara.  Závod se koná 8. 9. 2012 od 13:00 hodin, na hřišti v Bojeticích.

TFA Václava Cinkla 2012

TFA Václava Cinkla 2012

Dne 25. 8. 2012 se koná první ročník TFA Václava Cinkla v Katusicích na náměstí.     Propozice a přihláška je v příloze článku.

Hasičský útok Dobšín – Kamenice – pozvánka

V sobotu 25. 6. 2011 pořádá SDH Dobšín – Kamenice 2. ročník soutěže v netradičním požárním útoku. Soutěž začíná v 16 hodin a soutěží se v kategoriích muži a ženy. Startovné je 200 Kč.

110226_cop_skoda_thumbnailc

Odborná příprava velitelů jednotek JPOIII na HZS Mladá Boleslav

V sobotu 26. 2. 2011 proběhla 1. část pravidelné odborné přípravy velitelů jednotek JPO III okresu Mladá Boleslav. Zúčastnila se jí převážná většina všech velitelů a velitelů družstev a předem avizovaný program sliboval, že zahálet opravdu nebudou. Po teoretické části totiž měla následovat prohlídka techniky a ukázky zásahu HZSP Škoda auto.